• Coaches

    Fall

    Football

    Varsity Football - Jasson Jobson

    Varsity Football - Jeremy Bozzelli

    Varsity Football - Andrew Bonanno

    Varsity Football - Al Balcaen

    JV Football - Fenton Wright

    JV Football - Bill Netchke

    JV Football - Akil Sanders

    JV Football - Chyron Brown Wallace

    Mod Football - Mike Mayer

    Mod Football - Ed Robinson

    Soccer

    Varsity Girls Soccer - Marc Dall

    Varsity Girls Soccer - Jared Retersdorf

    JV Girls Soccer -

    Varsity Boys Soccer - Jeremy Loncao

    Varsity Boys Soccer - Rory Foster

    JV Boys Soccer - Will Banahene

    Mod Boys Soccer - TBD

    Mod B Girls Soccer - Lindsay Falzano

    Field Hockey

    Varsity Field Hockey - Trish Fischer

    JV Field Hockey - TBD

    Volleyball

    Varsity Boys Volleyball - Alex Wezelis

    JV Boys Volleyball - TBD

    Varsity Girls Volleyball - Lou Klemp

    JV Girls Volleyball - Jamie Klemp

    Mod Boys Volleyball - TBD

    Mod Girls Volleyball -  TBD

    Swimming

    Girls Swimming - Dave Simon

    Tennis

    V Girls Tennis - Robert Aser

    Mod A Girls Tennis -   TBD

    Cheerleading

    Cheerleading - Annette Fess

    Cheerleading - Mike McQuillen 

    JV Cheerleading - Erika Wehner

    Cross Country

    Girls Cross Country - Casey Tarana

    Boys Cross Country - Sean Curynski

    Mod Cross Country - Jessica Rainey

    Winter

     Boys Basketball

    Varsity Basketball - Dan Roser                         

    JV Basketball - Jason Semmel                 

    Modified A Basketball - Ray Cunningham           

    Modified B Basketball - TBD            

    Girls Basketball

    Varsity Basketball - Cory Lancer                

    JV Basketball - Jeff Faust                          

    Modified B Basketball - Bob Freeman                    

    Wrestling

    Varsity Wrestling - TBD                       

    JV Wrestling - Bill Netchke                      

    Modified B Wrestling - Wayne Brockman           

    Swimming

    Varsity Boys Swimming - Dave Simon                      

    JV Boys Swimming - TBD

    Modified B Co-ed Swimming - Andrianna McNally        

    Indoor Track

    Varsity Boys Indoor Track - Sean Curynski                  

    JV Boys  Indoor Track - Jason McMurray             

    Varsity Girls Indoor Track - Casey Samentello            

    JV Girls Indoor Track - Fenton Wright                 

    Cheerleading

    Varsity Cheerleading -  Annette Fess                   

    JV Cheerleading - Mike McQuillen

    Modified A Cheerleading - Erika Wehner

    Boys and Girls Bowling

    Varsity Bowling - Mark Royer                    

    Spring

    Baseball

    Varsity Baseball - Mike Screen      

    Softball                                       

    Varsity Softball - Rachel Rivera    

    Lacrosse                                          

    Varsity Boys Lacrosse - Matt Kleehammer                               

    Varsity girls Lacrosse  - Bob Freeman         

    Track and Field                           

    Varsity Boys Track and Field - Sean Curynski                    

    Varsity Boys Track and Field - Casey Tarana     

    Tennis                

    Varsity Boys Tennis - Bob Aser        

    Basketball                             

    Unified Basketball - Jesse Pryor